Pronájem projekční techniky

Pronájem projekční techniky

Pronájem projekční techniky

Pro Vaše eventy Vám nabízíme pronájem projekční techniky. Dle požadavků Vám pomůžeme s výběrem vhodné a potřebné projekční techniky.

Z oblasti projekční techniky Vám nabízíme pronájem LED obrazovek, televizorů, monitorů, projektorů, projekčních pláten, kamerové techniky a prezentačních pomůcek.

Veškerou potřebnou projekční techniku si od nás můžete samostatně pronajmout, nebo Vám v případě zájmu umímě zajistit akci kompletně na klíč. Prezentační techniku Vám dopravíme na místo akce, nainstalujeme, zajistíme její odbornou obsluhu a odbavení dle scénáře a požadavků, následně její demontáž a odvoz, tak aby jste starosti s technickým zajištění akce mohli úplně vypustit z hlavy a soustředit se jenom Vaše hosty.

Pro festivaly, koncerty a open air akce jsou pro projekce vhodné naše LED obrazovky, které jako jediné, technologicky správně, zajistí i za plného denního světla během slunečního dne čistý a jasný obraz. LED obrazovky umíme postavit, zavěsit, nebo umístit do dekorací. Na Vás je, aby jste měli měli představu, jak chcete LED obrazovku umístit, a my to technicky vyřešíme dle Vašich požadavků.

Pro firemní akce a večírky doporučujeme z projekční techniky používat zejména vhodně klasické Televizory.

Na konference a kongresy, tak jak je to aktuálně požadováno používáme z projekční techniky zejména projekce ve vysokém rozlišení, ve spojení a prezentační technikou a technikou pro on-line řešení akcí.

Pro realizaci maturitních plesů je z oblasti projekční techniky používán zejména kamerový přenos na velkoplošné plátna pro zobrazení jednotlivých bodů progamu na parketu také dále stojícím (či sedícím) návštěvníkům.

Dalším z příkladů využití naší projekční techniky je realizace autokina, kde využíváme vhodné velkoplošné projekční plátna pro venkovní projekci, výkonné dataprojektory, v kombinaci s ozvučovací technikou.

 

Může jít o obrázek 13 lidí, studující lidé a text     Může jít o obrázek 13 lidí, studující lidé, televizor, newsroom a text

      

Příklady použití projekční techniky na našich akcích si můžete také dále prohlédnout v galerii námi realizovaných akcí.

Pronájem projekční techniky od společnosti JOINMUSIC je ten správný způsob, jak docílit profesionálních projekcí s nízkými náklady. Pokud nevíte, jaká projekční technika je pro vás ta pravá, neváhejte nás kontaktovat. Naši zkušení zaměstnanci vám s výběrem vhodné projekční techniky rádi pomohou.

Covid safe

covid safe logo 2

Samozřejmostí je při zajištění Vaší akce zaručení COVID safe prostředí. Důsledně používáme osobní ochranné pomůcky a doporučené rozestupy, desinfekci pro veškeré používané vybavení a před a po každém vystupjícím desinfikujeme všechny plochy na používané technice (mikrofony, presentéry, apod.).

 

Pořádáte firemní akci, konferenci, nějakou prezentaci, školení či oslavu? Pokud vám chybí potřebná projekční technika, nabízíme vám ji k pronájmu. Kompletní ceník za pronájem projekční techniky si zobrazíte kliknutím na tento text.


LED a plazmové televize a monitory

Projektory

Objektivy k projektorům

Projekční plátna

Kamerová technika

Projekční technika - příslušenství

Prezentační pomůcky