Konference a kongresy

Konference a kongresy

Konference a kongresy

Organizace a pořádání konferencí
Společnost JOINMUSIC Vám nabízí kompletní technické zajištění a realizaci všech typů konferencí. Zajístíme například vědecké konference, pořádání kongresů, mezinárodní konference, veletrhy, prezentace a další druhy konferencí.
Kvalita a úroveň organizace konferencí je to, co vaší společnosti dělá nejen dobré jméno, ale také významně pomáhá při vzdělávání vašich zaměstnanců či obchodních partnerů. Nejen z těchto důvodů je proto vhodné pořádání konference svěřit odborníkům. Dokážeme zajistit kompletní ozvučení, osvětlení, projekci, streaming, pódia, zastřešení pro konference a kongresy, pronájem techniky a vybavení. V případě vašeho zájmu jsme schopni připravit také zázemí pro tiskové konference.

d70d1445-07dd-4843-aef1-62d977d9ccc7.jpg MIKA2252-min.jpg MIKA2777 min

Reference ze zajišťování konferencí
S organizací konferencí máme bohaté zkušenosti, za zmínku stojí například pořádání konference pro společnost ČEZ, kterou jsme na zámku Hluboké zajišťovali dne 23. 3. 2011.

Organizace konference firmy ČEZ na zámku Hluboké dne 23. 3. 2011
Pro konferenci firmy ČEZ, která se konala dne 23.3.2011 na zámku Hluboká nad Vltavou jsme kompletně zajištovali technické zabezpečení celé akce. V místní přednáškové místnosti jsme dle požadavků, připravili bezdrátově prezentace projekcí jednotlivých přednášejících na náhledový monitor s napojením na místní projekci, kterou jsme souběžně jistili dalším projektorem pro případ jakéhokoliv výpadku. Dále jsme napojili na stávající ozvučení více bezdrátových mikrofonů, a ozvučení z prezentací. Pro dokreslení správné firemní atmosféry jsme dosvítili přednáškovou místnot do firemní barvy.

Konference a kongresy 1 Konference a kongresy 2 Konference a kongresy 3 Konference a kongresy 4

Organizace kongresu Advanced Hydropower Generation Forum
Na odborné konfefenci Advancer Hydropower Generation Forum, kterou pořádala společnost BIS Group ve dnech 16. a 17. ledna 2012 v hotelu Concorde v Berlíně, jsme zajišťovali ozvučení, fotodokumentaci, a videozáznam z této akce.

Konference a kongresy 5 Konference a kongresy 6

Konference a kongresy 7 Konference a kongresy 8

Techická organizace konference Advanced Project Management Forum
Ve dnech 13. a 14. září 2012, jsme v The Cumberland Hotel / London UK, technicky zajišťovali pořádání konference - Advanced Project Management Forum.
Na této akci jsme zajišťovali kompletní technickou podporu celé akce, její ozvučení, pořízení zvukového a kamerového záznamu a pořízení fotodokumentace. Jak to celé vypadalo je možné zahlédnout níže a na přiloženém videu. 

Konference a kongresy 9 Konference a kongresy 10

Konference a kongresy 11 Konference a kongresy 12