Maturitní plesy

Maturitní plesy

Maturitní plesy

Maturitní plesy a nabídka videoprojekcí na míru
Společnost JOINMUSIC vám nabízí pronájmy videoprojekcí na plesy včetně pořízení záznamu pro matiritní plesy, a to jako celek na klíč a za zvýhodněnou cenu.

Maturitní plesy již nebudou nuda
S realizací videoprojekce na maturitních plesech máme bohaté zkušenosti, a můžeme vám nabídnout veškerou potřebnou projekční techniku, spolu s kompletním servisem spojeným s instalací a zapojením techniky. Starost o videoprojekci můžete nechat na nás.

Speciální nabídka pro zajištění maturitních plesů
V této nabídce je zahrnuta veškerá potřebná projekční technika:

  • výkonný dataprojektor (lze použít i pro projekce při plném osvětlení sálu na maturitním plese),
  • projekční plátno až do rozměru 4x3m (můžeme dodat jiný rozměr projekčního plátna),
  • videomix s možností připojení až 4 různých vstupních signálů (notebook, kamera, DVD přehrávač), s množstvím video-efektů,
  • digitální videokamera miniDV se stativem,
  • DVD přehrávač,
  • kompletní propojovací kabeláž.

Instalace videoprojekce na maturitní ples
Projekční techniku vám v určeném čase dovezeme na místo konání maturitního plesu, dle dohody umístíme, nainstalujeme a propojíme s případnou další technikou. Po celou dobu trvání maturitního plesu zde bude přítomný náš technik, který může obsluhovat pouštění příspěvků, nebo s pomocí kamery přenášet snímaný obraz. Po skončení akce v dohodnutém čase zase techniku zabalíme a odvezeme. Pro zajištění techniky na maturitní plesy uvažujeme s jedním naším pracovníkem a budeme tedy potřebovat asistenci při instalaci a balení techniky a dále dle rozsahu zapojení dalších zařízení.

Bonus při zajištění technického zázemí pro maturitní plesy naší společností
Jako bonus vám nabízíme natočení záznamu z akce v rozsahu dvou hodin zdarma, s možností jeho další úpravy (sestříhání, dodání grafiky, titulků, a podobně). Zachováte si tak neopakovatelné zážitky na maturitní ples, ke kterým se vždy budete rádi vracet.

Cena zajištění videoprojekcí pro maturitní plesy
Tento akční balíček vám kompletně nabízíme za zvýhodněnou cenu 7 500 Kč. Uvedené cena je bez DPH 21%, splatná hotově po předání techniky.
V případě zájmu vám můžeme zajistit také ozvučení, osvětlení a zapůjčení další techniky, včetně zajištění souvisejících služeb.
Pokud by vás uvedená nabídka zaujala, jsme vám pro domluvení dalších podrobností k přípravě a zajištění vašeho maturitního plesu plně k dispozici. 

Maturitní plesy 3 Maturitní plesy 4

Maturitní plesy 5 Maturitní plesy 6

Maturitní plesy 7 Maturitní plesy 8