Autokino

Autokino

I v této rouškové době, která nám všem jinak kulturu výrazně utlumila, Vám umíme nabídnout zajištění akce, tak aby vyhovovala aktuálním požadavkům a omezením - autokino.

Zajišťujeme kompletní technickou realizaci autokina včetně výkonné projekční techniky a velkoformátového projekčního plátna, ozvučení do autorádií a odbavení kvalifikovanou obsluhou s profesionální instalací.
Na Vás jenom bude vybrat si a dodat nám vhodný film nebo video, který chcete pouštět a datum a čas, kde autokino chcete realizovat.

Umíme Vám nabídnout výběr z velikostí projekčních pláten;
- od menších o šířce obrazu 5-ti metrů, které jsou vhodné pro měnší počet cca 30-ti aut,
- přes plátna o velikosti 7,5m, vhodné pro střední akce pro cca 60 aut,
- po velké plátno o šířce obrazu 10-ti metrů, které doporučujeme pro účast kolem 100 automobilů.

Ke každému plátnu máme připravený vhodný výkonný Full HD projektor, který Vám zajistí ostrý a jasný obraz.
Ozvučení máme připravené pro vysílání přímo do autorádií návštěvníkům, případně jej umíme také samozřejmě pouštět do venkovních reproduktorů.
Součástí našeho řešení je také vyřízení povolení u ČTÚ pro provoz FM vysílače.
Autokino umíme realizovat i na místě, kde není přivedený el. proud s použitím našich vlastních generátorů el. energie.
V případě zájmu Vám umíme zajistit také pořadatelskou službu vč. zajištění podávání občerstvení pro diváky.
Autokino umíme zajistit jak pro jednorázovou, jednodenní projekci, stejně tak pro dlouhodobou (měsíční) pravidelně se každý večer, opakující projekci.
Výhodou pro dlouhodobou projekci je výrazně výhodnější cena za pronájem techniky a produkčně a provozně lepší realizace promítání s lepším diváckým dosahem.
Alternativou pro klasické autokino, kterou lze i v dnešních omezeních provozovat je "dětské autokino" s projekcí filmů na velkoplošnou LED obrazovku, kde lze promítat obraz v půrběhu celého dne a zlepšit tak ekonimickou bilanci akce.
V průběhu měsíce června, kdy se již předpokládá uvolnění vládních omezení Vám umíme dále nabídnout také zajištění venkovního kina.
S technickým zajištěním autokina a venkovních projekcí máme bohaté zkušenosti z již dříve uskutečněných akcí, a můžete se na naší realizaci plně spolehnout.
Autokino Vám umíme zajistit obratem, v místě a čase který si určíte.

Pro další dotazy Vám jsme plně k dispozici.