Prezentační technika

Prezentační technika

Prezentační technika

Prezentační technika pro vaši komfortní prezentaci

Nabízíme komplexní technické zajištění Vaší prezentace, konference, přednášky či školení. Profesionální prezentační technika od naší společnosti Vám zajistí bezproblémový průběh akce. Na ten dohlédne také proškolená osoba, kterou budete mít po celou dobu akce k dispozici.

Výkonné dataprojektory

Prezentační technika pro ultrakrátkou prezentaci

Můžete zapomenout na projekční vzdálenost. Prostě umístíme projektor přímo k projekční ploše a promítáte na ni. Prezentační technika pro realizaci ultrakrátkých projekcí využívá projektory SANYO, modelové řady PLC-XL. Jedná se o profesionální projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností, špičkovými parametry kontrastu a rozlišení obrazu, s možností připojení datových i video vstupů a s funkcí bezdrátového připojení.

Výhody ultrakrátké projekce

Velikost interaktivních tabulí je omezena a tyto tabule jsou nákladné a pro spoustu společností je tato prezentační technika finančne nedostupná. Oproti tomu projektory pro ultrakrátkou projekci zajišťují projekci velkého obrazu z krátké vzdálenosti za finančně výhodnějších podmínek. Projektory dosahují velikosti projekční plochy až 102 palců a některé projektory pro ultrakrátkou projekci jsou i plně interaktivní až do okrajů. Díky tomuto provedení s ultrakrátkou projekční vzdáleností si učitelé mohou dělat poznámky, aniž by vrhali velký stín. Ultrakrátký projektor umožňuje zobrazovat pro příklad úhlopříčku 70'' ze vzdálenosti pouhých 12,5 cm.

Jak uchytit projektory pro ultrakrátkou projekci

Projektory lze uchytit ke stropu nebo na stěnu, položit na stůl, použít pro zadní projekci, nebo umístit na zem a promítat na podlahu.

Při využití těchto ultrakrátkých projekcí získáte nové možnosti pro projekce, které byly prozatím, vzhledem k potřebné projekční vzdálenosti takřka nemožné.

Pomocí jednotlivých ultrakrátkých projektorů můžeme rovněž skládat obraz do jednoho velkého celku a získat tak spojitou velkoplošnou projekci složenou z několika obrazů.

Panasonic PressIT

Dalším technologickým řešeném z oblasti prezentační techniky, je využití bezdrátového řešení napojení projekce v prezentační místnosti. V tomto případě jde o řešení PressIT společnosti Panasonic, pro snadnější a efektivnější prezentování bez kabelů.

Představujeme Vám nový bezdrátový prezentační systém s názvem PressIT, elegantní řešení navržené pro rychlou a jednoduchou spolupráci v zasedacích místnostech. Snadno použitelný systém dokáže zobrazit obsah až ze čtyř zařízení současně. PressIT umožňuje uživatelům prezentovat připravený obsah na displeji nebo prostřednictvím projektoru pouhým stisknutím tlačítka. Prezentování pomocí systému PressIT nenaruší kvalitu promítaného obrazu ani doprovodného zvuku.

PressIT je nejnovější z celé řady technologických řešení od společnosti Panasonic pro rozvíjející se pracovní prostředí. Zahrnují řešení pro prezentování, spolupráci a konference, stejně jako interaktivní displeje, které mohou sloužit jako informační tabule.

Označeno v :

Související položky (podle značky)