Firemní akce a vánoční večírky

Firemní akce a vánoční večírky

Firemní akce a vánoční večírky

Firemní večírek na klíč
Kvalitní ozvučovací a osvětlovací technika, videoprojekce, profesionální obsluha za garantované ceny, to vše je součástí pořádání firemních akcí od společnosti JOINMUSIC.

Firemní akce a vánoční večírky 1 Firemní akce a vánoční večírky 2

Rozsah služeb zajišťovaných na firemní či vánoční večírek
Pro váš firemní večírek nabízíme kompletní technické zajištění kvalitní ozvučovací a osvětlovací technikou, včetně realizace videoprojekcí a pořízení kamerového záznamu s profesionální obsluhou.
Díky naším bohatým zkušenostem z pořádání firemních akcí vám doporučíme nejvhodnější techniku, která je dobrá pro váš druh firemního večírku či akce. Na základě odhadu rozsahu prací a využívané techniky vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci.
Po obhlídce prostor a odsouhlasení rozsahu prací a využívané techniky vám garantujeme nabídnutou cenu v daném termínu.

Firemní akce - Oslava 20-ti let společnosti ELTODO
Pro oslavu 20-ti let fungování společnosti ELTODO, která se konala 19.9.2011 v restauraci a sportovištích DOMYNO a v sídle společnosti jsme zajištovali technické zajištění - ozvučení a osvětlení hlavního pódia ve venkovním stanu a malého pódia v VIP sekci v restauraci v sídle společnosti.

Firemní akce a vánoční večírky 3 Firemní akce a vánoční večírky 4

Firemní večírek nemusí být drahý
Při vlastní realizaci večírku se můžete spolehnout na perfektní funkci využívané techniky a profesionální kvalitu nabízených služeb. Po celou dobu akce budete mít k dispozici odpovědnou kontaktní osobu, která je schopna pružně reagovat na vaše další požadavky.
Menší firemní večírek lze realizovat již v cenových relacích od 10 000 Kč, dle velikosti akce a použité techniky.
Jsme vám plně k dispozici pro bližší nabídku a nezávaznou cenovou kalkulaci. S námi vás firemní akce a večírky budou bavit!

Firemní akce a vánoční večírky 5 Firemní akce a vánoční večírky 6 Firemní akce a vánoční večírky 7 Firemní akce a vánoční večírky 8

Vánoční večírky
Krom firemních večírků vám stejně precizně zajistíme také Váš vánoční večírek. Vánoční večírky jsou v poslední dodbě stále více rozšířené a oblíbené. Zaměstnanci vánoční večírky berou jako monžnost blíže se mezi sebou poznat, uvolněně komunikovat se svými kolegy a dobře se pobavit. Dá se tedy říci, že firemní vánoční večírek má pozitivní vliv na kolektiv, který utužuje a posiluje.
Se zajišťováním vánočních večírků máme dlouholeté zkušenosti. Vánoční večírek můžeme zajistit buď u vás ve společnosti, a nebo v libovolných prostor, které si sami vyberete.

Vánoční večírky na klíč a cenová kalkulace
Pokud máte zájem o nezávaznou kalkulaci přímo pro ten váš vánoční večírek, prosíme kontaktujte nás a následně vám ji obratem velice rádi zpracujeme.