BASS Shaker BS 2.0

Ceník

BASS Shaker BS 2.0

Platforma zpětné vazby sedačky. Systém který pomocí telemetrických výstupů simulátoru a basové pumpy vytváří vibrace. Systém dokáže zprostředkovat mimořádně realistické efekty například vibrací motoru, přejetí obrubníku, nerovností na trati, probrzdění pneumatik, atd. Systém je kompatibilní se všemi kokpity RECART. Lze jej použít i na jakýkoliv jiný kokpit z hliníkových profilů. 

 

recartbassshaker4.jpg

 

Obsah balení:
basová pumpa s uchycením (dva šrouby M8 + matice do profilu) zesilovač 100W
napájecí adapter 12V 10A
Audio kabel jack-cinch
 USB zvuková karta. 

 

recartbassshaker3.jpg

 

Vybrané efekty: 
Engine vibration, RPMS  - skvělé efekty k vytvoření vibrací motoru. Opatrně přistupujte k "volume" těchto efektů, optimální úrovněň je motor jemně cítit.

Gear shift - vytvoří kopanec pri přeřazení. To určitě musíte mít :-) Pokusy a omyly jsme dospěli k závěru, že optimální je používat vyšší frekvence a nastavit krátký časový úsek. U tohoto efektu je důležité nastavit "hight priority" aby nezanikl mezi dalšími efekty.

Road impact / Road vibrations -  Efekt, který čerpá data od podvozku a dokresluje nerovnosti na trati. 

Road rumble - efekt který přináší vibrace při přejezdu obrubníků, trávy a kačírku. Naprosto skvělý v simulátorech, které s tímto efektem umí pracovat: Iracing, Raceroom, F12021, PC2, AMS2.
V acc občas detekuje obrubníky špatně a pro tento simulátor je lepší efekt road rumble utlumit. (možná bude s dalšími updaty hry opraveno)