Instalace, obsluha, doprava

Instalace, obsluha, doprava

Instalace, obsluha, doprava

Instalace, obsluha, doprava

Nabízíme profesionální instalaci veškeré prezentační techniky, její obsluhu kvalifikovanou obsluhou během akce, dopravu. Pro kalkulaci nás kontaktujte.

Vybrané služby z nabídky instalace, obsluhy a dopravy

VJing

Společnost JOINMUSIC zajišťuje živé abstraktní zpracování obrazu s použitím obrazových triků podle hudby.

Vícekamerový střih

Krom zajištění pořizování záznamů z vašich akcí nabízíme také živý střih z několika zdrojů obrazu a kamer, pro přímý výstup na zobrazovací plochy.

Zpracování záznamu z akcí

Obrazový a zvukový záznam, jeho zpracování a další grafické úpravy. Věnujte se plně své akci a zajištění a zpracování záznamů svěřte profesionálům. Pro kalkulaci nás kontaktujte.

Přepravní služby

V našem sortimentu služeb naleznete také zajištění přepravy i s vykládkou a meziskladováním materiálů. Nabízíme i pronájem dodávek a přívěsů.

Instalace satelitů a satelitní techniky

Pokud jste si pořídili satelit, satelitní komplet či jinou satelitní techniku a máte problém s její instalací, jsme vám s jeho řešením k dispozici. Změříme a zajistíme přesné umístění paraboly, celý systém zapojíme, zprovozníme a v případě zájmu vám jej předvedeme a i vás zaškolíme na jeho užívání.

Nabídka instalace satelitů a satelitní techniky se vztahuje pouze na kraje Praha a Středočeský kraj.

V případě zájmu o instalaci satelitů či satelitní techniky nás neváhejte nezávazně kontaktovat. Následně vám zpracujeme kalkulaci a v případě vašeho zájmu se domluvíme na termínu realizace.