Prodejní stánek, skládací dřevěný

Zvýhodněné ceny pronájmu

Vzhledem k zvýšenému zájmu o dlouhodobé pronájmy jsme pro Vás připravili zvýhodněnou nabídku pronájmů přezentační techniky s cenovými tarify na týdenní pronájmy a tarify pro dlouhodobé pronájmy, které si můžete přehledně stáhnout zde: Ceník pronájmu prezentační techniky, ke stažení, s uvedením ceny pronájmu za týden a cen pronájmu pro dlouhodobé pronájmy.

Utrakrátké projekce

Utrakrátké projekce pro vaši komfortní prezentaci

Můžete zapomenout na projekční vzdálenost. Prostě umístíme projektor přímo k projekční ploše a promítáte na ni. Pro realizaci ultrakrátkých projekcí využíváme projektory SANYO, modelové řady PLC-XL. Jedná se o profesionální projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností, špičkovými parametry kontrastu a rozlišení obrazu, s možností připojení datových i video vstupů a s funkcí bezdrátového připojení.

více

nová Digi TV

Od 1.4.2017 nově provádíme instalace, ladění a servis pro satelitní a internetovou televizi DIGI.TV. Zároveň zajišťujeme aktivace programů a služeb DIGI.TV.

více

Kontakt

Joinmusic, s.r.o.

tel. 224 318 342

mobil: 603 161 173

email: michal@joinmusic.cz

Papírenská 180 / 1

160 00 Praha 6

otevřeno Po - Pá 9 - 18h

pronájmy non - stop

 

najděte nás na facebooku

Youtube kanál Joinmusic

více

Venkovní LED obrazovka 1,5x1m

LED SMD P2,5mm, svítivost 1500Nitu, rozměr obrazu 1,5 x 1m, 480W​. Kompletní set, včetně procesoru, HDMI vstup​. Možnost postavení na stojan, nebo zavěšení​. Ideální pro mobilní instalace, zapojení a provoz do 5-ti minut​. Pro venkovní projekci za denního osvětlení i na přímém slunci​.

více

Rádi Vám poradíme na tel.: +420 603 161 173

více zavřít