Autokino

Také v této rouškové době, která nám všem jinak kulturu výrazně utlumila, Vám umíme nabídnout zajištění akce, tak aby vyhovovala aktuálním požadavkům a omezením - autokino.

více

ON-LINE řešení a streaming eventů

V rámci nabídky komplexních řešení Vám zajistíme ON-LINE řešení a streaming vysílání eventů.

více

Zvýhodněné ceny pronájmu

Vzhledem k zvýšenému zájmu o dlouhodobé pronájmy jsme pro Vás připravili zvýhodněnou nabídku pronájmů přezentační techniky s cenovými tarify na týdenní pronájmy a tarify pro dlouhodobé pronájmy, které si můžete přehledně stáhnout zde: Ceník pronájmu prezentační techniky, ke stažení, s uvedením ceny pronájmu za týden a cen pronájmu pro dlouhodobé pronájmy.

Ultrakrátké projekce

Ultrakrátké projekce pro vaši komfortní prezentaci

Můžete zapomenout na projekční vzdálenost. Prostě umístíme projektor přímo k projekční ploše a promítáte na ni. Pro realizaci ultrakrátkých projekcí využíváme projektory SANYO, modelové řady PLC-XL. Jedná se o profesionální projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností, špičkovými parametry kontrastu a rozlišení obrazu, s možností připojení datových i video vstupů a s funkcí bezdrátového připojení.

více

Kontakt

Joinmusic, s.r.o.

tel.: 296 150 721

mobil: 733 319 694

email: info@joinmusic.cz

provozovna: Pod Baštami 293/6, 160 00 Praha 6-Hradčany

sklad: Kamýcká 421 (bývalý areál stavebnin)

160 00 Praha 6

otevřeno: Po-Pá 9-18h

pronájmy: non-stop

 

najděte nás na facebooku

Youtube kanál Joinmusic


více

Prodejní stánek 2x2m

Dřevěný skládací prodejní stánek je novinka v našem sortimentu. Tento prodejní stánek je ideální pro různé trhy a akce, kde chcete využít stylové dřevěné prodejní stánky pro prodej svého sortimentu. Stánek se vyznačuje lehkou ale stabilní dřevěnou konstrukcí, velkým prodejním pultem o rozměru 2x0,7m, a je kompletně zakrytý plachtami. Po vyzdobení tohoto prodejního stánku navodíte pravou vánoční atomosféru.

více

LED obrazovky k pronájmu

Nabízíme velký výběr rozměrů LED obrazovek k pronájmu.

Venkovní, vnitřní i zaoblené.

V případě zájmu o pronájem LED obrazovky a pro ověření dostupnosti, případně zájem o jiné rozměry než jsou uvedeny v ceníku, volejte +420 603 161 173, nebo pište na e-mail michal@joinmusic.cz.

více

Maturitní plesy

Společnost JOINMUSIC vám nabízí pronájmy videoprojekcí na plesy včetně pořízení záznamu pro matiritní plesy, a to jako celek na klíč a za zvýhodněnou cenu.

Maturitní plesy již nebudou nuda

S realizací videoprojekce na maturitních plesech máme bohaté zkušenosti, a můžeme vám nabídnout veškerou potřebnou projekční techniku, spolu s kompletním servisem spojeným s instalací a zapojením techniky. Starost o videoprojekci můžete nechat na nás.

více

Catch Box - házecí mikrofon

Zdá se Vám, že ať se jakkoliv snažíte, vaše konference, srazy, či přednášky, jsou bez náboje? Připravte si ty následují poutavější a zábavnější pomocí prvního mikrofonu navrženého pro vtáhnutí posluchačů do dění. Namísto těžkopádného podávání si mikrofonu z ruky do ruky, jednoduše hoďte Catchbox!

více

PS 4 + hra Guitar Hero Live

Guitar Hero je zpět v plné parádě, jak se na rockovou hvězdu sluší a patří. Nový ovladač a styl ovládání, dva nové herní módy a totálně přepracovaná kariéra, která z vás udělá miláčky publika.

JSTE ROCKOVÁ HVĚZDA

Hrát před opravdovým publikem je pocit, jako žádný jiný. Proto se v Guitar Hero Live nyní postavíte doprostřed pódia v pohledu z vlastních očí. To na vás se všichni přišli podívat!

 

více

XBox 360 + Just Dance 2019

Hra pro konzoli, která bude bít ve vašem rytmu! Nejlepší hudební videoherní franšíza všech dob s přes více než 65 milionů prodaných kusů se vrací již tento podzim s 40 novými a zábavnými písničkami. Ať už chcete slavit a nebo jen tak, Just Dance tu je při každé příležitosti! Přidejte se ke komunitě s přes více než 120 miliony členů po celém světě a ukažte své nejlepší pohyby!

více

Digitalizace VHS kazet

Máte doma nějaké záznamy na VHS kazetách a neradi byste o ně přišli? Tak je doneste nebo pošlete mágům ze studia JOINMUSIC. 

více

Použité NIVTEC desky

Prodáváme použité NIVTEC desky za bezkonkurenční ceny.

Rozměry - 2x1m, 1x1m, 2x0,5m a 1x0,5m.

více

Výprodej pronájmových TV

Nabízíme k prodeji některé modely našich pronájmových televizí. 

Některé jsou pouze rozbalené, další jsou používané.

Všechny jsou ale 100% funkční!

více

Rádi Vám poradíme na tel.: +420 733 319 694

více zavřít