JOINMUSIC multimedia team - Technické zajištění akcí, videoprojekce, ozvučení, osvětlení, pódia

Zvýhodněné ceny pronájmu

Vzhledem k zvýšenému zájmu o dlouhodobé pronájmy jsme pro Vás připravili zvýhodněnou nabídku pronájmů přezentační techniky s cenovými tarify na týdenní pronájmy a tarify pro dlouhodobé pronájmy, které si můžete přehledně stáhnout zde: Ceník pronájmu prezentační techniky, ke stažení, s uvedením ceny pronájmu za týden a cen pronájmu pro dlouhodobé pronájmy.

Utrakrátké projekce

Utrakrátké projekce pro vaši komfortní prezentaci

Můžete zapomenout na projekční vzdálenost. Prostě umístíme projektor přímo k projekční ploše a promítáte na ni. Pro realizaci ultrakrátkých projekcí využíváme projektory SANYO, modelové řady PLC-XL. Jedná se o profesionální projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností, špičkovými parametry kontrastu a rozlišení obrazu, s možností připojení datových i video vstupů a s funkcí bezdrátového připojení.

více

Maturitní plesy

Nabízíme Vám zajištění videoprojekcí včetně pořízení záznamu pro matiritní plesy, a to jako celek na klíč a za zvýhodněnou cenu.

Maturitní plesy již nebudou nuda

S realizací videoprojekcí na maturitních plesech máme bohaté zkušenosti, a můžeme vám nabídnout veškerou potřebnou techniku, spolu s kompletním servisem spojeným s instalací a zapojením techniky. Starost o videoprojekce můžete nechat na nás

více

Kontakt

Joinmusic, s.r.o.

tel. 224 318 342

mobil: 603 161 173

email: michal@joinmusic.cz

Papírenská 180 / 1

160 00 Praha 6

otevřeno Po - Pá 9 - 18h

pronájmy non - stop

 

najděte nás na facebooku

Youtube kanál Joinmusic

více

Rádi Vám poradíme na tel.: +420 603 161 173

více zavřít